ВхідРеєстраціяЗамовити зворотній дзвінок

Потрібно масло для двигуна?

Он-лайн каталог

Тут Ви можете дізнатись,  
яка продукція Bosch 
підходить для Вашого автомобіля

0 800 500 303
Гаряча лінія мережі Bosch Service 
Телефонуйте до нас, якщо у Вас виникли питання

Автозапчастини BOSCH

Знайти потрібні автозапчастини, комплектуючі до автомобіля, аксесуари - що може бути простіше? Результативність вашого пошуку залежить тільки від того, на яку станцію технічного обслуговування автомобілів ви звертаєтеся. Якщо ви шукаєте запасні частини й приналежності для автомобіля, ви гарантовано знайдете їх на станції Бош Авто Сервіс Формула. У нас завжди в наявності великий ассортимент запасних частин оригінальної якості та аксесуари всіх видів.

Довіра наших клієнтів і партнерів - понад усе. Це наш головний принцип. Тому всю роботу виконуємо на високому професійному рівні. Ми не просто продаємо автозапчастини для вашого автомобіля, ми надаємо комплексне технічне рішення для вашого автомобіля. Ви можете бути впевнені в тому, що ваше авто - у надійних руках!

Ми пропонуємо повний каталог необхідних автозапчастин на будь-які марки автомобілів. Ваше замовлення буде виконано в найкоротші терміни. Також вашій увазі - регулярне технічне обслуговування, якісний ремонт, консультація кваліфікованих майстрів.
Широкий асортимент нашої продукції і великий спектр сервісних послуг дозволяє знаходити рішення будь-яких автопроблем. Автозапчастини, автомобільні приналежності (від навігаційних систем до стереоапаратури) і аксесуари від Бош Сервіс - краще рішення для вашого автомобіля!
Пропонуємо високу якість всієї нашої продукції і індивідуальне рішення Ваших питань.

Бош Авто Сервіс Формула професійно подбає про вас і про Ваше авто!

 

+380 (3344) 3-24-78

+380 (67) 922-33-44

вул. Шахтарська 27Б

м. Нововолинськ

Волинська область

Україна 45490