ВойтиРегистрацияЗаказать обратный звонок

Потрібно масло для двигуна?

Bosch - надежный партнер для бизнеса. Сегодня в Украине работает около 106 авторизированых станций Бош Сервис, а мировая сеть насчитывает около 16 000 предприятий в 150 странах.

фасад

«Ідея про приєднання до мережі Bosch Service виникла під час подорожі по Німеччині. Якість послуг та високий рівень професіоналізму спеціалістів СТО Bosch Service вразили нас настільки, що бажання організувати аналогічний сервіс для Нововолинська виникло само собою.  Ми впевнені, що міжнародна експертиза мережі Bosch Service – це той ключ до успішного розвитку бізнесу автосервісу у нашому регіоні, який ми шукали», – власник СТО «Формула» Богдан Бадзюнь.

1 чеврня  2014г. відбулось офіційне відкриття авторизованої станціїБош Авто Сервіс «Формула». Було вручено свідоцтво офіційного партнера Бош Сервісу.

СТО «Формула» працює у м. Нововолинську з 2000 року. Сьогодні силами професійних технічних спеціалістів станція обслуговує біля 300 постійних клієнтів. Перелік послуг включає:

Сьогодні БАС «ФОРМУЛА» займає одну з провідних позицій на ринку послуг і запчастин міста Нововолинська та області. Бистро розвиваючись, ми удосконалюємо нашу роботу та розширюємо асортимент послуг та запчастин, керуючись принципом "робити якість доступною". Завдяки продуманій стратегії, ціновій політиці, технічній та консультаційній підтримці з нашої сторони  і зі сторони наших постачальників, кожен з наших клієнтів в повній мірі може розраховувати на нашу оперативну допомогу. Ми завжди намагаємось бути максимально близькими до вимог ринку і негайно реагувати на зміни.

Обираючи БАС «Формула» як партнера по бізнесу, Ви в повній мірі можете розраховувати на самий високий рівень послуг, сервісу та підтримки з нашої сторони.

 

+380 (3344) 3-24-78

+380 (67) 922-33-44

ул. Шахтерская 27Б

Нововолынск

Волынская обл.

Украина 45490